Opcje przeglądania
Grubość
Szerokość rolki (w cm)
Rozciągliwość
Cena
  • od
    do

Folia stretch ręczna

W danej kategorii sklepu folia stretch ręczna to wytrzymała, rozciągliwa folia w kolorze czarnym i różnej grubości i długości. Folia ręczna stretch polecana jest szczególnie do pakowania przedmiotów aby dotarły na wyznaczone miejsce bez uszkodzeń i zniszczeń. Producent folii stretch gwarantuje, że nasze urządzenia czy przedmioty będą bezpieczne i stabilne podczas transportu.

Folia stretch ręczna

Folia stretch ręczna nadaje się nie tylko do przewożenia przedmiotów ale także do warunków domowych. Folia ręczna stretch chroni przedmioty przed czynnikami środowiskowymi takimi jak wilgoć czy zanieczyszczenia. Dlatego producent folii stretch zapewnia nas, że zapakowanym przedmiotom na strychu czy w piwnicy nic nie będzie.

Folia Stretch 1,5kg czarna Folia Stretch 1,5kg czarna
Producent: Markal
Cena: 14,02 zł (netto: 11,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Folia Stretch 2,5kg czarna Folia Stretch 2,5kg czarna
Producent: Markal
Cena: 21,46 zł (netto: 17,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Folia Stretch 3kg czarna Folia Stretch 3kg czarna
Producent: Markal
Cena: 25,15 zł (netto: 20,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Obecnie podczas transportu opakowań najczęściej używaną folią jest folia stretch. Nazywana także folią pakową czy folią strecz. Powszechnie stosowana do pakowania i ochrony produktów. Pakowane mogą być duże i małe ładunki zbiorcze na paletach, a także duże, pojedyncze jednostki. Owijanie palet folią stretch gwarantuje stabilność podczas transportu. Folia stretch chroni produkty przed licznymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak wilgoć, zanieczyszczenia czy uszkodzenia fizyczne. Rozciągliwa folia stretch jest także używana między innymi przez firmy zajmujące się przeprowadzką w celu zabezpieczenia przewożonego mienia klienta. Możemy nią także zabezpieczyć przedmioty w warunkach domowych (w piwnicy, na strychu, w garażu, podczas remontu). Cechy naszej folii stretch to rozciąganie, wysoka przezroczystość, odporność na uszkodzenia i ekonomiczna żywotność. Wybór odpowiednich folii zależy od tego, jakie produkty są pakowane oraz od maszyny pakującej. Folie stretch mają swoje zastosowanie w gałęziach przemysłu, tj. przemysł spożywczy, budowlany, poligraficzny, kosmetyczny, farmaceutyczny. Oferujemy folię stretch o kilku grubościach: 23 my (standardowa folia stretch) 17 my 8 my (innowacyjna folia stretch) Przy większych zamówieniach możemy dostosować wagę rolek pod indywidualne potrzeby klienta. Zamówienia paletowe są wyceniane indywidualnie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl